Apartmány v Mesariá

Potřebujete ubytování v Mesariá ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Mesariá. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Mesariá má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Nefeli Traditional Cave House 

Foto: Nefeli Traditional Cave House
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
89 %

Offering a barbecue, Nefeli Traditional Cave House is set in Mesaria, 10 km from Oía. Fira is 3 km away. The accommodation is air conditioned and has a flat-screen TV. Some units include a terrace and/or patio.


2. Santorini Med Homes 

Foto: Santorini Med Homes
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
87 %

Offering a terrace and views of the sea, Santorini Med Homes is located in Mesaria in the Santoríni Region. Free WiFi is available throughout the property. The accommodation comes with a flat-screen TV. Some units feature a dining area and/or balcony.


3. Canava Santino Cave Houses 

Foto: Canava Santino Cave Houses
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
88 %

Located in Mesaria, the family-run Canava Santino is housed in an old winery offering traditional apartments and houses. It features a 170-m² terrace with BBQ facilities, while free WiFi is available in public areas.

Pokoje

Kallisti One-Bedroom Apartment - Split Level
osoby107 - 190 EUR za noc
Merovigli Three-Bedroom Cave House - Split Level
osob130 - 204 EUR za noc
Ammoudi Three-Bedroom Cave House -Split Level
osob130 - 216 EUR za noc

4. Eucalyptus Houses 

Foto: Eucalyptus Houses
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
87 %

Situated in Mesariá, Eucalyptus Houses offers accommodation with a balcony and free WiFi. Offering a terrace with views of the city, the units feature air conditioning, a seating area, cable flat-screen TV and kitchenette.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: